הגיע הזמן להשקעה בהתחדשות עירונית!

מעצם העיסוק של החברה בהתחדשות עירונית מגיעות לידי החברה מספר לא מבוטל של דירות שמוצעות למכירה בבניינים שמיועדים להתחדשות עירונית (לא רק בפרויקטים שמנוהלים על ידי החברה).
מחלקת הנכסים להשקעה של קבוצת בראשית מאתרת דירות למכירה בבניינים ומתחמים המיועדים להתחדשות עירונית (תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי) ומתווכת אותן למשקיעים פוטנציאלים.

מחלקת הנכסים מייצרת רווח לכל הצדדים המעורבים: המשקיע מקבל דירה עם פוטנציאל השבחה עתידי משמעותי, הדייר הקיים מקבל שירות של מכירת הדירה במחיר גבוה יותר ממחיר השוק, ושאר הדיירים השכנים מקבלים עוד דירה שמצטרפת לדירות החתומות בפרויקט התחדשות עירונית.

ככלל מדובר בדירות שבדרך כלל אינן מוצעות בשוק החופשי ומגיעות אלינו מבעלי הדירות במהלך תהליך התמ"א (לעיתים בשלבים מאוד ראשונים של התהליך).

 

הצטרף עוד היום לרשימת המשקיעים שלנו

אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מידע בזמן אמת על נכסים להשקעה. ההצטרפות לרשימת המשקיעים שלנו הינה על בסיס אישי בלבד. לאחר השארת הפרטים נחזור אליכם בהקדם לשיחת היכרות.

ככלל מדובר בדירות שבדרך כלל אינן מוצעות בשוק החופשי ומגיעות אלינו מבעלי הדירות במהלך תהליך התמ"א (לעיתים בשלבים מאוד ראשונים של התהליך).

להצטרפות לחצו כאן.

 

יש לכם נכס בהתחדשות עירונית למכירה?

במידה שאתם בעלים של נכס בפרויקט התחדשות עירונית שמעוניינים למכור את הנכס, אנא צרו איתנו קשר עוד היום לכתובת  property@bereshitgroup.co.il
אנחנו נדאג לייצר תיק נכס מסודר שמוודא היתכנות לפרויקט התחדשות עירונית ונחבר אתכם למשקיע רלוונטי.